do projektu podchodzimy z pasją
Jest firmą powstałą w 2018r wspartą na wcześniejszej 15-letniej praktyce projektowej jej założycielki Bożeny Radacz, która zdobyła doświadczenie przy różnego rodzaju projektach w różnej skali, od dużych obiektów usługowych, portowych, inżynierskich czy infrastrukturalnych, aż do małych domów jednorodzinnych i wnętrz.

Pracownia jest niewielką firmą specjalizującą się w projektach budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, przestrzeni publicznych, obiektów małej architektury i wnętrz.

Do każdego projektu podchodzę z pasja i traktuje go indywidualnie, w pracy staram się łączyć walory miejsca z nowoczesną architekturą i oczekiwaniami Inwestora.

Podczas pracy nad projektem najważniejsze są dla mnie potrzeby klienta. Projekt który powstaje jest efektem nie tylko wrażliwości i wiedzy projektantów, ale przede wszystkim oczekiwań inwestora. Sprawą niezmiernie ważną są zatem spotkania i rozmowy, które pozwalają znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące klienta i projektanta.

Współpracuje z najlepszymi projektantami z dziedziny projektowania konstrukcji, instalacji sanitarnych, nowoczesnych systemów energooszczędnych, oraz instalacji elektrycznych i technologicznych.